Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS

Jmenuji se Eva Bednářová a k látkovým plenám mě přivedl syn (nar. 2013). Chtěla jsem pro něj to nejlepší a látkové plenky mi přišly (a stále přijdou) zdravější než "papírové" pleny. A nemluvím o dalších benefitech jako je ekologie a úspora financí.

Ještě před porodem jsem měla nachystanou vysněnou výbavičku. Jak šel čas, naše výbava se změnila. Z původního plánu používat po celé plenkové období pouze čtvercové pleny mě vyvedl kolem čtvrtého měsíce věku syn. Čtverce přestávaly stačit svou savostí a já mohla přebalovat co půl hodiny.

Chtěla jsem to vzdát, ale s podporou látkujících maminek v okolí jsem vyzkoušela jiný typ plenky a bylo to. Ke čtvercům se postupně přidávaly všechny možné druhy plenek od různých výrobců nebo prodejců. Výbava se nakonec ustálila na několika oblíbených plenkách, které za chvilku budu připravovat i pro druhé miminko.

 

Eshop byl založen v roce 2010 a já jsem ho od původní majitelky převzala v květnu 2015.